Biurka / Sekretery

Sekretarzyk eklektyczny z końca XIX wieku

Sekretarzyk ( biurko przyścienne) z końca XIXw. w okleinie mahoniowej z wyściałanym suknem blatem. Mebel w oryginalnym stanie zachowania – przed renowacją. Brak nadstawki.  

  Więcej ...

Stolik eklektyczny z końca XIXw.

Stolik ekektyczny z końca XIX wieku w okleinie mahoniowej (konstrukcja dębina i mahoń), z jedną szufladą pod blatem. Pierwotnie z nastawą na blacie, stąd ciemny ślad (do zlikwidowania w procesie renowacji mebla). Okleina, jak i cały mebel zachowane w dobrym stanie.

  Więcej ...

Toaletka w stylu biederemeier z końca XIXw.

Toaletka w stylu Biedermeier z końca XIX wieku, w okleinie mahoniowej. Mebel w bardzo ładnym stanie zachowania, mogący też po wyjęciu lustra pełnić funkcję biureczka. Wymiary: szer.89cm, gł.45cm, wys. do blatu 77cm (z lustrem 125cm)

  Więcej ...

Biurko wolnostojące w typie mebli angielskich

Biurko wolnostojące (vel stół pomocniczy) w typie mebli angielskich z I poł. XXw., w całości fornirowane orzechem. Mebel w dobrym stanie zachowania.

  Więcej ...

Biurko dębowe z lat 20-tych XXw. (po renowacji)

Dębowe gabinetowe biurko z okresu międzywojennego, wolnostojące. Mebel po pełnej renowacji, drewno wykończone politurą oraz twardym woskiem.

  Więcej ...

Biurko w stylu Biedermeier

Biurko w stylu Biedermeier z poł.XIX wieku, dwukondygnacyjne (zdejmowana nadstawka), okleina i drewno czereśnia, konstrukcja sosna. Mebel w oryginalnym stanie zachowania (przed renowacją).  

  Więcej ...

Biurko wolnostojące z okresu międzywojnia

Gabinetowe biurko z lat 20/30-tych XXw., wolnostojące, okleina dąb (blat), konstrukcja dąb, sosna. Mebel w oryginalnym stanie zachowania – do renowacji.

  Więcej ...

Sekretera w stylu Ludwik Filip

Sekretera w stylu Ludwik Filip z poł. XIXw., okleina mahoń piramida, drewno jesion (wkład środkowy), konstrukcja sosna. Meble po renowacji – kompletny, stabilny, bez drewnojadów, do ew odświeżenia politura.

  Więcej ...
GALERIA SZTUKI „STARA PRAGA”
FILIP STANOWSKI

ul. Brzeska 6
03-737 Warszawa
tel.(22) 619 40 87
kom. 601 214 564