Sofy / Kanapy / Lóżka

Salonik secesyjny z początku XX wieku (Aguila)

Salonik w stylu secesji geometrycznej z początku XX wieku wyprodukowany przez polską manufakturę mebli giętych AGUILA wg projektu Josefa Hoffmanna. W zestawie dwa modele krzeseł (po 3 w każdym). Całośc oryginalnie wykończona w czarnej politurze. Meble w oryginalnym stanie zachowania. Tapicerka na sprężynach, materiał obiciowy wtórny.

  Więcej ...

Ławka J&J Kohn z pocz. XX wieku

Katalogowa ławka wykonana z giętej buczyny pochodząca z wiedeńskiej fabryki J&J Kohn. Mebel z początku XX wieku, przed renowacją z zachowanym fragmentem papierowej etykiety na wewnętrznej stronie siedziska. Konstrukcja z drewna bukowego. Wyplotka rattanowa w kilku miejscach przetarta. Mebel w oryginalnym stanie zachowania.  

  Więcej ...

Kanapa eklektyczna z końca XIXw. (po renowacji)

Kanapa eklektyczna z końca XIXw. Konstrukcja z drewna brzozowego barwionego na średni orzech, całość wykończona politurą szelakową. Mebel po pełnej renowacji stolarskiej i tapicerskiej.

  Więcej ...

Kanapa Biedermeier (po renowacji)

Oryginalna kanapa w stylu Biedermeier z I poł. XIXw., drewno i okleina mahoń piramida, konstrukcja sosna. Mebel po pełnej renowacji, drewno wykończone politurą szelakową, nowa tkanina na siedzisku i oparciu.

  Więcej ...
GALERIA SZTUKI „STARA PRAGA”
FILIP STANOWSKI

ul. Brzeska 6
03-737 Warszawa
tel.(22) 619 40 87
kom. 601 214 564