Komody / Szyfoniery

Szyfoniera Biedermeier

Szyfoniera Biedermeier z II pół. XIX wieku, siedmioszufladowa, fornirowana wzorzystym mahoniem piramidalnym (konstrukcja drewno wiązowe i sosnowe). Mebel w oryginalnym stanie zachowania.

  Więcej ...

Szyfoniera z II poł. XIXw.

Szyfoniera neorenesansowa – eklektyczna z końca XIX wieku, sześcioszufladowa. Mebel fornirowany wzorzysty orzechem, konstrukcja drewno iglaste. Oryginalny stan zachowania (przed renowacją)  

  Więcej ...

Szyfoniera eklektyczna z końca XIXw.

Szyfoniera eklektyczna z końca XIX wieku w piramidalnej okleinie mahoniowej, konstrukcja drewno dębowe i sosnowe. Mebel dwuczęściowy: dolna część z dwiem szufladami, górna/nastawiana z pozostałymi pięcioma. Stan zachowania dobry / przed renowacją.

  Więcej ...

Komoda w stylu Ludwik Filip

Komoda w stylu Ludwik Filip z II poł. XIXw., w bardzo ładnej, wzorzystej okleinie orzechowej (konstrukcja sosnowa). Mebel w dobrym stanie zachownia (zachowane zamki i szyldy), przed renowacją.

  Więcej ...

Komoda w stylu Ludwik Filip

Komoda czteroszufladowa w stylu Ludwik Filip z II poł.XIX wieku. Mebel w okleinie mahoń piramida, konstrukcja drewno dębowe (szuflady) i sosnowe (korpus). Stan mebla – przed renowacją

  Więcej ...

Komoda w stylu Ludwik Filip

Komoda czteroszufladowa w stylu ludwik Filip z II pol. XIX wieku, okleina mahoń piramida, konstrukcja sosna. Mebel w oryginalnym stanie zachowania (przed renowacją)

  Więcej ...

Komoda z II poł.XIX wieku

Komoda z II poł.XIX wieku, pięcioszufladowa, drewno i okleina (obłóg) jesion, konstrukcja sosna. Mebel w oryginalnym stanie zachowania – do pełnej renowacji.

  Więcej ...
GALERIA SZTUKI „STARA PRAGA”
FILIP STANOWSKI

ul. Brzeska 6
03-737 Warszawa
tel.(22) 619 40 87
kom. 601 214 564