Stoły / Stoliki / Konsole

Stolik Niciak Biedermeier

XIX-wieczny stolik – niciak w stylu biedermeiera, fornirowany mahoniem piramidalnym. Mebel w oryginalnym stanie zachowania (przed renowacją)

  Więcej ...

Barek Art Deco

Barek w stylu Art Deco z lat 30-tych XXw., w całości fornirowany wzorzystym orzechem. Blat łamany na zawiasie i uchylany. We wnętrzu miejsce na butelki i kieliszki z funkcją lodówki na lód. Mebel wykończony politurą. Wymiary: szer.73cm (z rączką 82cm), gł.46cm, wys.70cm

  Więcej ...

Stół w stylu Art Deco

Stół z lat 50-tych XXw. w stylu Art Deco, rozsuwany. Mebel w całości fornirowany wzorzystym orzechem, konstrukcja sosnowa. Mebel w oryginalnym stanie zachowania (przed renowacją). Brak wkładów – możliwośc dorobienia jednego o szer.70cm lub dwóch po 35cm. Wymiary: średnica 110cm, wys. 78cm, po rozsunięciu 180cm

  Więcej ...

Etażerka eklektyczna

Etażerka eklektyczna, stylizowana, z II poł. XXw. Mebel w dobrym stanie zachowania.

  Więcej ...

Stolik eklektyczny

Stolik eklektyczny z okresu międzywojennego Drewno brzozowe. Mebel zachowany w dobry stanie, stabilny, kompletny, bez uszkodzeń.

  Więcej ...

Stolik eklektyczny z końca XIXw.

Stolik ekektyczny z końca XIX wieku w okleinie mahoniowej (konstrukcja dębina i mahoń), z jedną szufladą pod blatem. Pierwotnie z nastawą na blacie, stąd ciemny ślad (do zlikwidowania w procesie renowacji mebla). Okleina, jak i cały mebel zachowane w dobrym stanie.

  Więcej ...

Stolik orzechowy z lat 60-tych XXw.

Stolik z lat 60-tych XXw. w okleinie orzechowej. Mebel po pełnej renowacji, wykończony twardym woskiem (w satynie).  

  Więcej ...

Stolik w stylu Biedermeier

Stolik w stylu Biedermeier w okleinie orzechowej, wykonany najprawdopodobniej na pocz. XXw. Stan przed renowacją (niewielkie odspojenia i ubytki okleiny na cardze i nogach).

  Więcej ...

Okrągły stół w stylu Art Deco (rozsuwany)

Stół w stylu Art Deco w okleinie orzechowej, rozsuwany. Średnica blatu 120cm, możliwość powiększenia o dwa wkłady po 40cm każdy. Wysokość stołu 80cm Stan przed renowacją.

  Więcej ...

Stolik kawowy z lat 60-tych XXw. produkcji czechosłowackiej

Stolik kawowy produkcji czechosłowackiej z lat 60-tych XXw.. Konstrukcja z drewna bukowego, blat w okleinie orzechowej.

  Więcej ...

Kwietnik Art Deco z lat 30-tych XXw. (po renowacji)

Kwietnik Art Deco z lat 30-tych XX wieku . w okleinie orzechowej . Mebel po pełnej renowacji wykończony politurą szelakową. Elementy metalowe na nowo pochromowane.

  Więcej ...

Stół w stylu Art Deco z lat 30-tych XXw.

Stół w stylu Art Deco z lat 30-tych XX wieku, z funkcją rozsuwania i powiększenia o jeden dodatkowy blat (łamany i chowany do wnętrza) Konstrukcja z drewna iglastego w okleinie orzechowej. Mebel po pełnej renowacji wykończony w politurze szelakowej.

  Więcej ...

Owalny secesyjny stolik z Bondyrza (pocz. XX wieku.)

Owalny secesyjny stolik z początku XX wieku wyprodukowany w polskiej Fabryce Mebli Giętych w Bondyrzu. Konstrukcja drewno bukowe, blat oryginalny ze sklejki – całość barwiona na czarno, w całości politurowana zgodnie z pierwotnym wykończeniem.

  Więcej ...

Rozsuwany czechosłowacki stół z lat 50-tych XXw.

Stół czechosłowacki z lat 50-tych XX wieku. Nogi z drewna bukowego, oskrzynia i blat w okleinie orzechowej. Oryginalny stan zachowania ( przed renowacją ). Sprawny i bardzo wygodny (linkowy) mechanizm rozsuwania stołu. Dodatkowy wkład/blat chowany do wnętrza stoł

  Więcej ...

Rozsuwany czechosłowacki stół z lat 50-tych XXw.

Stół czechosłowacki z lat 50-tych XX wieku. wg projektu J.Halabali. Nogi z drewna bukowego w okleinie orzechowej, podobnie oskrzynia i blat . Oryginalny stan zachowania ( przed renowacją ). Bardzo wygodny i sprawny mechanizm rozkładania stołu.

  Więcej ...

Okrągły stół neostylowy z pocz. XX wieku (po renowacji)

Okrągły neostylowy salonowy stół z początku XX wieku. Konstrukcja z buczyny, mahoniu, blat intarsjowany wzorzystym mahoniem. Mebel po pełnej renowacji, w całości wykończony politurą szelakową.

  Więcej ...

Stolik kawowy z lat 60-tych XXw.

Stolik okolicznościowy na giętej podstawie z fabryki Radomsko (dawny Thonet). Konstrukcja drewno bukowe. Stolik przed renowacją, w dobrym stanie zachowania. Wymiary: wys.63cm, śr.blatu 66cm

  Więcej ...

Stół secesyjny z pocz.XXw. rozsuwany

Stół w stylu secesyjnym z pocz.XXw., rozkładany, blat układany z kostki dębowej (gr.5mm). Konstrukcja drewno dębowe (nogi i krzyżak) i sosnowe. Mebel przed renowacją, stabilny, kompletny, bez uszkodzeń. Dwa dodatkowe blat rozsuwania chowane do wnętrza stołu. Długość po rozłożeniu 205cm. Możliwość dorobienia szerszych blatów i powiększenia maksymalnego rozsunięcia do 220cm

  Więcej ...

Etażerka stylizowana

Etażerka stylizowana, wykonana współcześnie, konstrukcja drewniana, malowana.

  Więcej ...

Stół neorenesansowy

Stół neorenesansowy z pocz. XXw., drewno dąb. Oryginalny stan zachowania, kompletny, brak śladów po drewnojadach.

  Więcej ...
GALERIA SZTUKI „STARA PRAGA”
FILIP STANOWSKI

ul. Brzeska 6
03-737 Warszawa
tel.(22) 619 40 87
kom. 601 214 564