Szafki / Toaletki

Secesyjna szafka zegarowa z pocz. XX wieku

Secesyjna szafka zegarowa z pocz. XX wieku, do wykorzystania obecnie jako witryna/biblioteczka:) Mebel zachowany w bardzo ładnym stanie, w całości okleinowany mahoniem. Oryginalne zamki, okucia i fazowana szyba. Mebel dwuczęściowy (dolna szafka z krytą płyciną i nastawiana na nią przeszklona witryna)

  Więcej ...

Szafka – słupek z II pół. XIX wieku

Szafka – słupek z II pół. XIX wieku, jednodrzwiowa z dwiema szufladami: jedną pod blatem, drugą w dolnej części. Mebel w okleinie mahoniowej, konstrukcja z drewna iglastego. Oryginalny stan zachowania (przed renowacją), oryginalne zamki i okucia.

  Więcej ...

Szafka kątna Biedermeier

Szafka narożna – kątna Biedermeier z I poł.XIX wieku, konstrukcja drewno dębowe fornirowane mahoniem piramidalnym. Mebl po pełnej renowacji, drewno wykończone politurą szelakową. Wymiary: wys. 95cm gł. 71cm (bok), 61cm (środek blatu) szer. 102cm

  Więcej ...

Szafka z końca XIXw.

Szafka jednodrzwiowa z końca XIX wieku, w formie przyściennego słupka, z dwiem szufladami, okleinowana mahoniem piramidalnym (konstrukcja sosnowa). Mebel przed renowacją.

  Więcej ...

Para szafek nocnych z lat 50-tych XXw.

Para nakastlików z lat 50-tych XXw. w okleinie mahoniowej i orzechowej. Szafki w dobrym, oryginalnym stanie zachowania. Wymiary: wys.60cm, gł.43cm, szer.55cm Cena za parę

  Więcej ...

Toaletka w stylu biederemeier z końca XIXw.

Toaletka w stylu Biedermeier z końca XIX wieku, w okleinie mahoniowej. Mebel w bardzo ładnym stanie zachowania, mogący też po wyjęciu lustra pełnić funkcję biureczka. Wymiary: szer.89cm, gł.45cm, wys. do blatu 77cm (z lustrem 125cm)

  Więcej ...

Szafka (słupek) Biedermeier z I połowy XIX wieku.

Szafka (słupek) w stylu Biedermeier z I połowy XIX wieku. Konstrukcja z drewna iglastego w okleinie mahoniowej (mahoń piramida). Mebel w dobrym stanie zachowania.

  Więcej ...

Kątnik (szafka narożna) Biedermeier z I poł. XIX wieku.

Kątnik (szafka narożna) Biedermeier z pierwszej połowy XIX wieku. Konstrukcja z drewna iglastego w okleinie mahoniowej (mahoń piramida). Mebel w oryginalnym stanie zachowania, przed renowacją.

  Więcej ...

Kątnik Biedermeier

Kątnik w stylu Biedermeier z połowy XIX wieku, fornirowany mahoniem piramidą (konstrukcja wykonana z drewna sosnowego). Mebel o formie wolnostojącej jednodrzwiowej szafki z szufladą pod blatem. Zachowany w oryginalnym stanie.

  Więcej ...

Pomocnik w stylu Ludwik Filip

Pomocnik w stylu Ludwik Filip z II poł.XIXw., okleina orzech, konstrukcja drewno dębowe. Mebel w oryginalnym stanie zachowania, przed renowacją (uszkodzenia okleiny na blacie).

  Więcej ...
GALERIA SZTUKI „STARA PRAGA”
FILIP STANOWSKI

ul. Brzeska 6
03-737 Warszawa
tel.(22) 619 40 87
kom. 601 214 564