Serwantki / Witryny

Vertiko secesyjne

Vertkio secesyjne  z początku XXw. Mebel fornirowany orzechem (konstrukcja dębowa), inkrustowany i intarsjowany, z oryginalnie zachowany przeszkleniem – szlifowanymi szybkami witraży i fazowanym lustrem. Mebel w dobrym stanie zachowania.

  Więcej ...

Serwantka mahoniowa z poł. XIX wieku

XIX-wieczna serwantka w stylu Biederemier przeszklona z trzech stron, z jedną szufladą w dolnej częsci podstawy i małą szufladą oraz skrytką w zwieńczeniu. Konstrukcja drewno sosnowe i mahoniowe, całość okleinowana mahoniem. Mebel w dobrym stanie zachowania (przed renowacją)

  Więcej ...

Biblioteka w stylu Ludwik Filip z II połowy XIX wieku

Biblioteka w stylu Ludwik Filip z II połowy XIX wieku. Konstrukcja z drewna iglastego w okleinie mahoniowej (mahoń piramida). Mebel po pełnej renowacji , w całości wykończony politurą szelakową.

  Więcej ...

Witryna secesja geometryczna

Witryna – vertiko w stylu secesji geometrycznej z początku XXw, okleina mahoń, konstrukcja mahoń&sosna. Mebel w oryginalnym stanie zachowania – stabilny, bez drewnojadów – szyby fazowane, mosiężne zdobienia kompletne, oryginalny komplet okuć, brak jednego elementu drewnianego w prawych drzwiach. Ogólny stan zachowania dobry.

  Więcej ...

Szafka witrynowa w stylu Ludwik Filip

Rezerwacja. Oryginalna szafka witrynowa w stylu Ludwik Filip z poł. XIXw., okleina mahoń piramida, konstrukcja sosna. Mebel dwukondygnacyjny – dół w formie dwudrzwiowej szafki z szufladą,, góra w formie przeszklonej witryny. Mebel po konserwacji – stolarsko w pełni odrestaurowany, politura odświeżona.

  Więcej ...
GALERIA SZTUKI „STARA PRAGA”
FILIP STANOWSKI

ul. Brzeska 6
03-737 Warszawa
tel.(22) 619 40 87
kom. 601 214 564